Який кондиціонер вибрати. Як вибрати кондиціонер під будь-який тип приміщення
У цій статті ви дізнаєтеся, як вибрати кондиціонер серед великої кількості представленої на українському ринку кліматичної техніки та інтернет магазинах, а також розберетеся, якій кондиціонер вибрати самостійно для будинку, квартири або офісу.
На сьогоднішній день в нашій країні присутні всілякі бренди кліматичної техніки. Кондиціонери на охолодження, на холод і на тепло і вони представлені в різній ціновій категорії. Безліч бюджетних варіантів, VIP-сегмент і великий вибір дизайнерських моделей.
Який кондиціонер потрібен для вашого приміщення
Якщо ви господар офісного приміщення, то для вас підійдуть два різновиди кондиціонерів.
Звичайна спліт-система – це простий кондиціонер, який складається з одного зовнішнього і одного внутрішнього блоку. Він підійде для вас, якщо офіс – це невеликий однокімнатний простір або якщо у вас невелика кав’ярня чи кіоск.
Мульти спліт система буде вигіднішою і практичнішою, якщо у вас кілька кабінетів і вони розташовані в хаотичному порядку або якщо власники будівлі дозволяють повісити на фасадну стіну тільки один зовнішній блок.
Який кондиціонер вибрати власникам промислових підприємств або виробництва
У таких приміщеннях є певні стандарти рівня вологості та температури, тому ми рекомендуємо обирати та встановлювати техніку з високою продуктивністю та відповідними характеристиками. Це мультизональні системи та системи вентиляції, а також касетні та канальні кондиціонери.
Якщо у вас свій ресторан або мережа закладів громадського харчування, вам варто вибрати кондиціонер касетного типу або дизайнерські спліт системи. Вони відмінно впишуться в інтер’єр вашого приміщення і матимуть гармонійний вигляд при будь-якому авторському дизайні.
Для власників квартир або приватних будинків найбільш популярні на сьогоднішній день звичайні кондиціонери або мульти спліт системи. Але є і потужні системи вентиляції які відносяться до VIP-сегменту кліматичної техніки.
Як вибрати кондиціонер самостійно. Основні параметри при виборі кондиціонера
- призначення приміщення
- кількість людей, які перебувають у приміщенні
- загальна площа приміщення
- кількість і тип віконних систем
- кількість техніки, яка виділяє тепло
- поверховість і архітектурні нюанси будівлі
- потужність охолодження
Виходячи з цих даних ви зможете самостійно вибрати кондиціонер або будь-яку іншу кліматичну техніку для свого житлового або нежитлового простору. Купуючи кондиціонер, зверніть увагу на його додаткові можливості. Зіставте їх із вашими потребами. Врахуйте практичність, комфортабельність і періодичність обслуговування.
Попередньо прочитайте відгуки про якість товару, доброчесність виробника, досвід використання вподобаної моделі іншими людьми. Ґрунтовно зважте всі недоліки і переваги функціональності приладу. Тоді ви не будете переплачувати за непотрібні параметри.
Консультація фахівця в момент підбору цього обладнання дасть змогу виключити грубі помилки, технічні недоліки. Професійну пораду може дати продавець магазину кліматичної техніки або інший експерт, якому ви довіряєте. І найголовніше замовляйте кондиціонер в одній фірмі разом з установкою.